Beştaş ve Tektaş Pırlanta Yüzüklere Yüklenen Anlam - Havalimanı Haber

Beştaş ve Tektaş Pırlanta Yüzüklere Yüklenen Anlam

Beştaş ve Tektaş Pırlanta Yüzüklere Yüklenen Anlam

Beştaş ve Tektaş Pırlanta Yüzüklere Yüklenen Anlam
Beştaş’a yüklenen anlam genelde aile bireylerini temsil ettiğidir. Beştaş‘a bu anlamı yükleyenler tabi ki de kadınlardır. Kadınlar için aile hayatı oldukça önemli olduğu için beştaşı genelde ailelerine yorumlarlar. Bu yorumu yaparken taşın biri kendini, biri eşini, diğerleri ise çocuklarını temsil ettiği anlamını yüklemişlerdir. Erkek eşine beştaş aldığı zaman kadınlar çok mutlu olur çünkü yükledikleri anlamı eşleri de anlıyor ve onaylıyor diye düşünürler. 14 Şubatta alınacak en güzel hediyelerden olan beştaş, eşiniz birde anne ise size anlam yüklü teşekkürler sunacaktır. Hele birde siz beştaşın üzerine ailenizi temsil ettiğine dair küçük bir not düşmüşseniz bu eşinizi daha da mutlu edecektir.

 2.50 Karat Pırlanta D Color 5 Taş Alyans GIA Sertifikalı 1.50 Karat Pırlanta 5 Taş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (0.30 Karat Görünüm)Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.00 Ct. Görünüm) Pırlanta Miracle Beştaş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.25 Ct. Görünüm)
Çoğu kadın beştaş alması için eşine imada bulur ama hiçbir zaman direk olarak istemez. Erkek kadın için ne anlam yüklendiğini çözmeli ve ona göre beştaş hediye etmelidir. Yaklaşan 14 Şubatta eşinize bir beştaş alarak ailevi bir simgeniz olacağını açıklarsanız şayet eşiniz size yeniden âşık olabilir. Kadınlar anlam taşımayan hiçbir hediyeden hoşnut olmazlar o nedenle 14 Şubatta anlam taşıyan bir beştaş yüzük hediye etmeniz sizin açınızdan da olumlu gelişmeler yaşanmasını sağlar.

 1.00+0.20 Karat D Color Pırlanta Tektaş (GIA Srt)0.85 Karat Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.50 Karat D Color Pırlanta Tektaş GIA Srt

0.50 Karat F Color Pırlanta Tektaş Yüzük0.40 Karat D Color Pırlanta Tektaş Yüzük GIA Srt.
Tektaş’ın büyüsü ilişkinizi daha da güzel hale getirir. Eşinize güzel bir hediye almak istiyorsanız bir tektaş alarak onu mutlu ederken bu tektaşı ailenizin beraberliğinin bir simgesi haline getirebilirsiniz. Kadınlar simgeleri sever ve anlam yüklü olan şeyleri hayatlarında bulundurmak isterler. Eşlerine bile bir eşten fazla anlam yüklemektedirler. O nedenle eşinize hediye alırken onun psikolojisi ile düşünmeli ve anlam yüklenerek hediye seçilmelidir. Yaklaşan 14 Şubatta bir anneye verilebilecek en anlamlı hediye ailesini temsil eden bir tektaştır. Tektaş pırlanta yüzükler kadınların parmağındaki estetik duruşları ve taşıdıkları anlamla birçok kadının hayalini süslemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica