Pırlanta Yüzüklerle Kendinizi Şımartın! - Havalimanı Haber

Pırlanta Yüzüklerle Kendinizi Şımartın!

Pırlanta Yüzüklerle Kendinizi Şımartın!

Pırlanta yüzükler, günümüzde gusto sahibi kadınlar için günümüzde olmazsa olmazlardan. Çünkü özellikle pırlanta yüzükler artık 7/24 kullanılan ve takılan mücevher öğelerine dönüşmüş durumda. Söz pırlanta alışverişinden açıldığındaysa şimdilerden Emel Pırlanta’ya uğramadan olmaz. Zira bu günlerde Emel Pırlanta’da hiç bir yerde görülmemiş bir indirim kampanyası yaşanıyor. Türkiye’de yaşanan bu ilke siz de davetlisiniz.

Emelpirlanta.com a girerek aynı sepette yaptığınız tüm alışverişlerde tüm ürünler NET %60 indirimli olarak sizlerle buluşuyor.

Pırlanta yüzük ya da farklı mücevherlerden alacaksanız, Emel Pırlanta online mağazasına girerek dilediğiniz kadar ürünü önerilen bu indirim kampanyasıyla alabilirsiniz. Bu sayede bir yerine tam 6 yüzüğe bile sahip olabilirsiniz. Ya da dilerseniz satın aldığınız yüzüklerle indirimli takım setleri bile yaratabilirsiniz.

Emel Pırlanta

Tam tur yüzükler gibi hiçbir yerde görülmemiş tasarımlardaki tam tur yüzüklere sahip olabilirsiniz mesela. Evliliğinizi en güzel şekilde taçlandıracak olan bu farklı dizayndaki tam tur pırlanta yüzük, klişelerin çok dışında bir orijinalliğe sahip zira kalplerle çepeçevre parmaklarınızı saracak bu kalp kontürlerinin içinde muhteşem pırlanta tanecikleri yer alıyor.
Yanı sıra çift pırlanta taneciklerinin baş başa verdiği ve yan yana durduğu fantezi pırlanta taşlı yüzükleri gördüğünüzde de hayran kalmamanız imkansız.

Hatta sonsuz aşkı simgeleyen ve sonsuzluk sembolüyle parmaklarınızı çevreleyen pırlanta taşlar hiçbir yerde görülmemiş butik tasarımlı yüzüklerden. Tek taş oval safir yüzükler, markiz formlu safir yüzük modelleri, tria pırlanta taşlarla sıkıştırılmış safir tektaş yüzük modelleri ya da damla kesim safir/ markiz yüzükler ise Emel Pırlanta sayfalarında görebileceğiniz başka güzellikler. Üstelik tüm bu yüzük modellerini tek tek aldığınızda bile %60’a varan indirimler mevcut. Çoklu alışverişlerinizdeyse çok daha ucuz fiyatlara da bu muhteşem yüzüklere sahip olabilirsiniz. Siz en iyisi mi ürünler tükenmeden ve kampanya sonlanmadan EmelPırlanta.com u ziyaret edin deriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yandex.Metrica