Rookie Çocuklara Özel Sportif Ürünlerle Türkiye’de Hizmete Girdi! - Havalimanı Haber

Rookie Çocuklara Özel Sportif Ürünlerle Türkiye’de Hizmete Girdi!

Rookie Çocuklara Özel Sportif Ürünlerle Türkiye’de Hizmete Girdi!

Rookie Çocuklara Özel Sportif Ürünlerle Türkiye’de Hizmete Girdi!

Sağlıklı olmak ve kalmak için hepimizin 7’den 77’ye spor yapmaya ihtiyacı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Ama elbette ki her konuda olduğu gibi bu konuda da ‘ağaç yaşken eğilir’ sözünden yola çıkılarak erken davranılmalı hatta hatta çocuklarımıza spor yapmak konusunda örnek olmalıyız. Sizde çocuklarınız için cinsiyetine, yaşına ve fiziksel özelliklerine uygun olan spor dalını seçmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Frozen Loly Çocuk Bot (26-30)Lumberjack Lily Çocuk BotMerrell Jungle Moc Quilted Kız Çocuk Botadidas Rapida Snow Çocuk Bot

Üstelik de bu konuda büyük bir adım atmış olan Rookie firması varken bunu yapmamak çok büyük bir haksızlık olurdu.Dilerseniz hemen şimdi sizde biricik kızınıza büyük bir sürpriz yaparak kız çocuk bot modellerini inceleyebilir ve onu teşvik eder anlamda ona harika bir bot modeli seçebilirsiniz.

adidas Superstar Kız Çocuk Eşofman Takımı (3-8 Yaş) adidas Frozen Elsa Çocuk Kapüşonlu Eşofman Üstü (1-10 Yaş)adidas Genç /Çocuk Antrenman Eşofman Üstü (5-14 Yaş)adidas Frozen Elsa Çocuk Eşofman Altı (1-10 Yaş)

Zira Rookie çocuk giyim firması, online platformu ve mağazalarıyla çocukları spor alanında motive etmek için tüm spor kategorilerindeki ürünleri, her sizeye ve renkte dünya markaları kalitesiyle beğeniye sunuyor. Eskiden çocuklara spor ürünler almak istediğimizde imkanlar kısıtlı ve belirli olduğundan dilediğimiz özgürlükte davranamıyorduk. Ama şimdilerde Rookie mağazası var ve ister kız isterse de erkek olsun çocuklarımıza yapmak istedikleri spor dalı ile ilgili olarak tüm ekipmanı oturduğumuz yerden satın alma imkanı doğdu. Dilerseniz bu anlamda Rookie sayfalarından kaliteli ve cilde hava aldırır niteliklerdeki kız çocuk eşofman takımı modellerini inceleyebilirsiniz.

adidas Frozen Çocuk BereJordan Genç /Çocuk Bereadidas Disney Frozen Bereadidas Climawarm Peruvian Çocuk Bere
Örneğin rehberliğinizle çocuklarınızı basketbola yönlendirerek uzun bir boya ve sağlam – sağlıklı bir kemik yapısına sahip olmalarında öncülük edebilirsiniz. Yine yüzmeye yönlendirerek dinamik ve atletik bir vücuda kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Futbola sevk ederek güçlü kaslar ve takım ruhu sorumluluğu edinmelerini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda kız çocuk bere modellerinden tozluğa kadar her türlü basic ve aksesuar sportif ürün için Rookie sayfalarına davetisiniz.

rookie İlk alışverişinize özel hediye çeki.

Diğer çocuk giyim ürünleri için: https://www.rookie.com.tr/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica