Çin Uçak Kargo Gönderimi - Havalimanı Haber

Çin Uçak Kargo Gönderimi

Çin Uçak Kargo Gönderimi

Çin uçak kargo hizmeti, teknolojik imkanların insan hayatına büyük kolaylıklar sağladığı alanlardan birini ifade etmektedir. Uçaklarla kargo hizmeti uluslararası alanda öncelikli olarak tercih edilmektedir. Bu durumun en büyük nedeni uçaklar ile yapılan kargo taşımacılığının diğer kargo ile yük taşıma imkanlarına kıyasla çok fazla hızlı olmasıdır. Bu nedenle uçaklar ile kargo taşımak yerine karadan yük taşıma ya da deniz yolu ile yük taşıma işlemleri daha uzun sürmektedir.Uçak kargo taşıma konusunda hızlı nakliyat gerektiren durumlarda Plures Air tarafından verilen hizmeti tercih etmeniz önerilir. Çünkü Plures Air firması tarafından sunulan uçakla kargo taşımacılığı hizmeti belirlenmiş olan tüm yeterliliğe sahiptir. Böylece nakliyat ihtiyacınızı güvenli ellere teslim etmiş olursunuz.

Bu hizmetinin maliyet gibi önemli bir dezavantajı olsa da bu açığı ulaşımı oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak kapatmaktadır. Plures Air firması tarafından sunulan uçakla kargo hizmeti parsiyel kargo, özel kargo, hava kurye ve kombine kargo taşımacılığı gibi dört seçenek halinde sunulmaktadır. Kargonun taşınacağı yerin uzaklığı ve kargoyu oluşturan yüklerin ağırlığına göre seçilmesi gereken kargo taşımacılık seçeneği değişiklik göstermektedir.

Çin uçak kargo gönderimi yapan firmalardan biri olan Plures Air firması müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışı ile tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlamaktadır. Sadece yurt içi kargo taşımacılığı hizmeti sunmayan Plures Air gereken durumlarda yurt dışına uçakla kargo taşımacılığı yapma yeterliliğine sahiptir. Türkiye ve Çin merkezli uçak kargo hizmetleri müşterinin isteği doğrultusunda kapıdan alınarak varacağı yerde yine kapıya teslimat yapabilen Plures Air alternatif havayolu seçenekleri sunabilen uzman personeli ile her an için hizmete hazırdır.

Plures Air tarafından sunulan hava kurye seçeneği ile çeşitli boyut ve ağırlığa sahip yükleriniz için kargo taşımacılık hizmeti sunulabilmektedir. Çin uçak kargo hizmeti ile geniş yelpazede ürünler için kargo taşımacılığı hizmeti sunulmamaktadır. Tekstilden plastik ürünlere, makinelerden uçak montaj parçalarına, elektronik malzemelerden acilen ulaştırılması gereken evraklara kadar oldukça geniş bir ürün seçeneği taşınabilmektedir. Sizlere kalan sadece kargo ile taşınacak ürünlerinize uygun kargolama seçeneğini seçmeniz ve varacağı noktayı belirlemenizdir. Tüm bunların haricinde mikro ihracat yapma imkanı tanıyan Plures Air firması öncelikli tercihiniz olmayı fazlasıyla hak etmektedir. Ücretlendirme aşaması taşınacak olan yükün ağırlığına ve taşınacak yükün götürülmesi istenen noktanın uzaklığına bağlı olarak değişebilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin: http://www.ucak-kargo.com/cin-ucak-kargo.html

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yandex.Metrica