Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama – Bilge Rent A Car - Havalimanı Haber

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama – Bilge Rent A Car

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama – Bilge Rent A Car

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama – Bilge Rent A Car

Ülkemizde yıldan yıla uygun fiyatlar da sunması nedeniyle cazip hale gelen havayolu ulaşımı, beraberinde yeni ulaşım alternatifleri ve ihtiyaçlarını da getiriyor. Havalimanlarının genelde şehir merkezine uzak olması, eğer uygun bir transfer yöntemiyle kombine edilmezse hava ulaşımı ile kazanılan süre, havalimanına gelip giderken harcanmaktadır. Bu noktada havalimanlarından taksi, shuttle, vip transfer, araç kiralama, özel araç kullanımı gibi alternatifler devreye girmektedir.

Denizli Çardak Havalimanı, pek çok ilde olduğu gibi şehir merkezine uzak bir lokasyonda bulunup, havalimanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 70 kilometredir. Denizli Çardak Havalimanı seyahatlerinizde her uçak inişinde, son yolcu geldikten sonra hareket eden shuttle servis araçları bulunmaktadır. Bu servisler bu açıdan pratik olmakla beraber eğer özel bir lokasyona seyahat ediyorsanız ek ulaşım yollarına yine de başvurmanız gerekir. Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama hizmeti, Bilge Oto Kiralama tarafından herhangi bir drop ücreti ödemeksizin uygulanmaktadır. Bu da havalimanından araç kiralamayı daha cazip hale getirmektedir. Denizli Bilge Oto Kiralama araç filosunda bulunan tüm araçları online rezervasyon sistemi üzerinden rezerve etmek suretiyle Denizli Havalimanı Araç Kiralama hizmeti kapsamında kiralayabilirsiniz.

Denizli Bilge Rent A Car Oto Kiralama Hizmetleri

Havayolu ulaşımını tercih eden yolcular, seyahatlerinde konfor düzeyini korumak adına araç kiralama hizmetini tercih etmekte ve bu doğrultuda varış noktalarındaki araç kiralama firmaları ve fiyatları ile ilgili bir araştırma yapmaktadır. Araba kiralama fiyatları Denizli ise ekonomi grubunda günlüğü ortalama 110 TL’den başlayıp araç ve kiralama işlemini yaptığınız firmaya göre değişmekle birlikte 350 TL’yi bulmaktadır. Denizli Bilge Rent A Car ek hizmetleri opsiyonel sunmakta bu şekilde müşterilerine uygun fiyatlardan hizmet verebilmektedir. Pek çok Denizli Araç Kiralama firması sadece şehir merkezi ofislerinden araç teslimi hizmeti vermektedir. Bilge Oto Kiralama, Çardak Havalimanı Araç Kiralama hizmeti kapsamında havalimanı irtibat noktasında araçlarınızı uçağınız iniş yapmadan hazır bulundurmakta ve teslimini gerçekleştirmektedir.

Denizli’de Gezilecek Yerler

Doğrudan gezilerinizde veya iş seyahatlerinizi küçük bir Denizli gezi programıyla renklendirmek isterseniz pek çok tarihi ve turistik lokasyon Denizli’de sizi bekliyor. Pamukkale Karahayıt’tan, Hierapolis ve Laodikya’ya pek çok gezilecek yeri Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama ile aracınızı kiralayarak vakit kaybetmeden keşfe başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yandex.Metrica