Gizlilik Politikamız - Havalimanı Haber

Gizlilik Politikamız

Gizlilik İlkemiz

havalimanihaber.net sitemizi ziyaret ettiğinizde üçüncü taraf Google şirketi, Google Adsense reklamlarından ilginizi çekeni karşınıza çıkarabilmek için çerezlerinizden yararlanmaktadır. Bu çerezler sitemizi ziyaret ettiğinizde ve Google arama motorundan yaptığınız aramalarda oluşur. Üçüncü taraf Google şirketi (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekebilecek reklamlar oluşturmak amacıyla kullanır.

Site kullanıcılarımız Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikası sayfasını ziyaret ederek bu bilgilerin kullanılmasını engelleyebilir.

Kullanım şartları
Sitemiz Havacılık haberleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz, iş imkanlarıyla ilgili haberdar olmanızı da sağlacak şekilde özenle hazırlanıyor.

Sitemizdeki hiç bir makale websitelerde yayınlanmak üzere kullanılamaz. Fakat kullanıcılar bu tarifleri yazıcıdan çıktı olarak olabilir ve kullanabilirler.

Havalimanihaber web sitesine üye olurken, sizden talep ettiğimiz isim ve e-posta adresi bilgilerini, ayrıca vermek zorunda olmadığınız diğer tüm kişisel bilgileri, kesin güvenlik ve gizlilik standartları çerçevesinde koruyacağız.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar yukarıdaki politikaları kabul etmiş sayılır.

İletişim
Havalimanihaber.net sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize İletişim sayfamızdan yada mutfaknotlari34@gmail.com mail adresinden ulaştırabilirsiniz.

Yandex.Metrica