Onur Air Münih Seferleri Başlıyor - Havalimanı Haber

Onur Air Münih Seferleri Başlıyor

Onur Air, uçuş noktası sayısını arttırmaya devam ediyor. Almanya’da 4 uçuş noktasına sahip olan Onur Air, Almanya’daki 5. uçuş noktası olan Münih’e tarifeli uçuşlara başlıyor.

Onur Air Münih Seferleri Başlıyor

Yaptığı çalışmalarıyla yolcu sayısını her geçen gün daha da arttıran Onur Air, son olarak Almanya’nın Münih kentine uçuş düzenleme kararı aldı. Münih ile İstanbul Atatürk Havalimanı arasında haftanın her günü düzenlenecek uçuşların biletleri her şey dahil 59 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

27 Mart 2016 tarihinde ilk uçuşunu düzenleyecek olan Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Almanya’ya en çok uçuş noktasına sahip şirket olmasını korumaya devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tarifeli seferlerden sorumlu İcra Kurulu Üyesi Dr. Orhan Sivrikaya “2014 yılında geniş kapsamlı tarifeli uçuşlara başlanılan Almanya hatlarında iş modelimizin beğeni ile karşılanması, gerek nihai müşterilerimizin gerekse sektördeki paydaşlarımızın hizmetlerimizi memnuniyetle talep etmesi üzerine 2016 yaz tarifesi itibariyle Münih hattında tüm Avrupa noktalarımızda olduğu gibi her gün tarifeli sefer düzenlenmesi kararı alınmıştır. Almanya uçuş haritamızda yer alan Frankfurt, Düsseldorf, Stuttgart, Berlin ve son olarak Münih hattı, ülkedeki toplam yolcu trafiğinin % 80’ine tekabül etmektedir. Kendisini halkın havayolu olarak gören Onur Air, 2003 yılında “Uç Türkiye Uç” sloganıyla öncülük ettiği değişimi bu sefer de tüm Almanya’da ekonomik bilet alternatifini sunarak aynı heyecanla gerçekleştirmek istemektedir. 2015 yılında itibarını en fazla yükselten havayolu olarak Marketing Türkiye tarafından ödül alan Onur Air, son yıllardaki yenilikçi, pragmatik ve hizmet odaklı faaliyetlerinin, müşteri memnuniyetine yansıdığını görmenin gururunu yaşamaktadır” şeklinde konuştu.

Yıl Boyunca Biletler 59 Euro’dan Satılacak
Almanya’nın Münih kentine 27 Mart 2016 tarihinden itibaren seferler başlayacak. Uçak bileti fiyatları her şey dahil 59 Euro’dan yıl boyu sunulacak. Yolculuklar ise Airbus tip uçaklarla gerçekleştirilecek.

Onur Air Uçuş Programı
Başlangıç Tarihi : 27 Mart 2016

Uçuş Günleri: Her gün

İstanbul Kalkış : 11:20 Münih Varış: 12:40
Münih Kalkış :13:25 İstanbul Varış: 17:00

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yandex.Metrica