Thy’den Öğretmenlere Yüzde 30 İndirim - Havalimanı Haber

Thy’den Öğretmenlere Yüzde 30 İndirim

Thy’den Öğretmenlere Yüzde 30 İndirim

Türk Hava Yolları , öğretmenler ve ailelerine özel kampanyasıyla iç hat uçuşlarında yüzde 30 indirim imkanı sunuyor.

Türk Hava Yolları, Öğretmenler Günü’ne özel Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda ve Yüksek Öğretim Kurumu’na (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretmen ve ailelerine 20 Kasım 2015-01 Nisan 2016 (dâhil) tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla Türk Hava Yolları ve Anadolu jet markalarının tüm iç hat (Ercan, Hopa hatları ile Türk Hava Yolları’nın ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları kampanyaya dâhil değildir) seferlerinde yüzde yüzde 30 indirim uygulayacağını açıkladı.

THY’den yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında biletleme işlemi aynı soyada sahip yolcuların birlikte seyahat etmeleri koşuluyla 4 kişiye kadar yapılabilecek. Çift soyada sahip yolcuların, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girerek öğretmen indiriminden yararlanabilecek.Kampanya dâhilinde biletler 05 Ekim 2015-01 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında satın alınabilecek.

THY, kampanya kapsamındaki şartları:
-“Kampanya, PNR’da (Passenger Name Record – Yolcu İsim Kaydı) aynı soyada sahip en az 1, en fazla 4 yolcu bulunması durumunda uygulanacaktır.
-Çift soyada sahip yolcuların, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle öğretmen indiriminden yararlanacaktır.
-Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabilecektir.
-Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilecektir.
-Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verir.
-Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır.
-Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır.
-INF (bebek yolcu tipi) ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.
-Aktarmalı seferlerde de indirim uygulanacaktır.
-Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
-Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret kuralları geçerlidir”.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yandex.Metrica